Technologia
bez ryzyka

Wybierz drukarki fiskalne
NOVITUS z wieczystą gwarancją

Wieczysta gwarancja

UWAGA!
Drukarki zakupione i zafiskalizowane
po dniu 30 grudnia 2022
nie kwalifikują się do tej promocji.

Urządzenia Novitus

Formularz rejestracyjny
drukarki fiskalnej


Ups... Przyjmowanie zgłoszeń do programu Wieczystej gwarancji zakończyło się w dniu 15.01.2023. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie. Formularz jest nieaktywny.


Dziękujemy za udział w promocji „Wieczysta gwarancja”. W tym miejscu możesz zarejestrować swoją drukarkę w programie, a następnie pobrać Certyfikat, niezbędny do potwierdzenia Twoich rozszerzonych świadczeń gwarancyjnych. Formularz będzie dostępny dla Uczestników do 15 stycznia 2023r., dlatego nie odkładaj rejestracji na później. Po podaniu niezbędnych danych i wygenerowaniu Certyfikatu, będzie można go pobrać na Twoje urządzenie, wyślemy go także na podany przez Ciebie adres e-mail.

  • Przed wygenerowaniem Certyfikatu sprawdź dokładnie poprawność wpisanych danych, aby uniknąć błędów i zablokowania rejestracji!
  • Musisz wypełnić formularz oddzielnie dla każdej Twojej drukarki biorącej udział w promocji!


Twoje zgody / * pola obowiązkowe

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem promocji „Wieczysta gwarancja” i akceptuję jego zapisy.

Oświadczam, że jestem osobą uprawnioną do reprezentowania mojej firmy i występowania w jej imieniu, a wszystkie dane podane w formularzu są zgodne z prawem. Rozumiem, że podanie nieprawdziwych danych może być traktowane jako próba oszustwa i podlega odpowiedzialności karnej z art. 286 kodeksu karnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych zawartych w formularzu, w celu zakwalifikowania mojego zgłoszenia do uczestnictwa w programie „Wieczysta gwarancja” i weryfikacji spełnienia wymogów określonych w Regulaminie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez COMP SA z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jutrzenki 116 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej COMP. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. "w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE" (dalej jako "RODO") oraz w związku z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U.2018.1000 z dnia 2018.05.24) o ochronie danych osobowych, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest COMP S.A. z siedzibą w Warszawie 02-230 przy ul. Jutrzenki 116.

Więcej ->